Każdy klient jest dla nas tak samo ważny


Nasze biuro nieruchomości świadczy różne usługi, ale każdemu zleceniu poświęcamy tyle samo energii. Jesteśmy dostępni przez prawie 70 godzin w tygodniu, aby nasi klienci mogli być z nami w stałym kontakcie.

17 lat działania na rynku nieruchomości nauczyło nas, że do każdego klienta trzeba mieć indywidualne podejście. Nie jest istotne czy mamy do czynienia z potężną korporacją, czy z osobą, która chce wynająć maleńką kawalerkę. Niezależnie od okoliczności zawsze staramy się podejść do budowy, sprzedaży domu lub mieszkania w taki sposób, żeby przekazać zleceniodawcy coś z naszej pasji. Dzięki wieloletniemu budowaniu pozytywnych relacji z klientami oraz sumiennym wykonywaniu powierzonych nam zadań, pozyskaliśmy zaufanie i bazę kontaktów z kancelariami notarialnymi, które oferują nam wyjątkowo dogodne warunki i korzystne terminy sporządzania aktów notarialnych. Innowacyjne rozwiązania jakie przynosi nam XXI wiek są regularnie przyswajane przez naszych pracowników, co dodatkowo zwiększa wydajność naszej pracy.

Biuro nieruchomości torun.eu nie zamyka się na jeden obszar działania. Już teraz obejmuje on miejscowości, położone w niedalekiej odległości od Torunia.

Wspólnie z naszymi klientami przejeżdżamy tysiące kilometrów, aby znaleźć dla nich idealną lokalizację na dom,mieszkanie lub działkę, a także by przygotować ich posesję na ewentualną sprzedaż.

Nie uciekamy od problemów

Masz zastrzeżenia do naszej pracy? Koniecznie się z nami skontaktuj.

Czasami bywa tak, że mimo szczerych chęci, może zawieść czynnik ludzki. Nasze biuro nieruchomości pracuje bardzo ciężko, aby standard obsługi klientów pozostawał na najwyższym poziomie. Jeżeli cokolwiek wzbudza Twoje wątpliwości, zadzwoń, napisz do nas lub spotkajmy się osobiście. Z pewnością uda nam się znaleźć rozwiązanie.

Współpraca z liderami rynku

Nasze biuro nie miałoby szans na sukces, gdyby nie oparta na relacjach partnerskich współpraca z liderami rynku budowlanego województwa kujawsko-pomorskiego..

Dzięki długoletnim kontaktom z firmami budowlanymi, kancelariami notarialnymi, instytucjami finansowymi i wieloma innymi, nasza firma korzysta z produktów najwyższej jakości, które znacznie poprawiają standard świadczonych usług.

Klient jest dla nas najważniejszyBiuro nieruchomości od 17 lat wyznaje podstawową dewizę - obsłużmy klienta w taki sposób, jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni przez inną firmę.
Strona używa plików cookies
Ok