Jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem
- to my będziemy czekać na Ciebie 01 502 503

1Jaka jest cena przygotowania posesji pod sprzedaż?
Koszty tej usługi są uzależnione od wielu czynników, m.in. od wielkości posesji, skali potrzeb oraz czasu realizacji. Zachęcamy do przyjścia do naszego biura, gdzie nasz pracownik dokona indywidualnej wyceny. Z naszym biurem nieruchomości nie przepłacicie!
2Jakie dokumenty muszę przygotować, aby otrzymać kredyt mieszkaniowy?
Z pewnością będziemy potrzebowali od Państwa zaświadczenia o osiąganych stałych dochodach. Skomplikowane formularze z bankiem załatwi nasz pracownik, o to nie musicie się martwić. Zapraszamy do naszego biura, gdzie szybko i bezproblemowo ustalimy, co trzeba przygotować.
3Czy za uzyskanie kredytu mieszkaniowego poniosę dodatkowe opłaty?
Nie. Całość wynagrodzenia naszego pracownika pokrywa prowizja od banku, który udzieli klientowi kredytu. Agent nieruchomości przeanalizuje ich ofertę w taki sposób, żeby była ona najkorzystniejsza dla zleceniodawcy, a nasze biuro nieruchomości zapewni szybką wypłatę.
4W jakiej walucie mogę dokonywać transakcji w biurze nieruchomości torun.eu?
Obsługujemy transakcję w złotówkach, euro oraz dolarach USD, zgodnie z aktualnymi danymi na temat kursów walut.
5Czy w waszej ofercie znajdują się domy poza Toruniem?
Tak. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego biura nieruchomości, która obejmuje domy, mieszkania, apartamenty oraz działki w miejscowościach, znajdujących się w niedalekiej odległości od Torunia, m.in.w Bydgoszczy, Włocławku, Inowrocławiu, Ciechocinku czy Brodnicy.


Skrzynka e-mailowa


Odświeżamy naszą pocztę elektroniczną regularnie i w miarę możliwości, staramy się odpowiadać na wszystkie Państwa wiadomości, najszybciej jak to tylko możliwe.

W razie jakichkolwiek problemów, napiszcie do nas: example@gmail.com

Napisz do nas


Jesteśmy dostępni w naszym biurze przez 7 dni w tygodniu!Zachęcamy do odwiedzania nas w naszej siedzibie, gdzie nasi pracownicy w przyjaznej atmosferze omówią z klientem wszystkie zagadnienia.

ul. Bylejaka 59 Toruń, Polska

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00

Sobota - 11:00 - 20:00

Niedziela - 11:00 - 15:00
Strona używa plików cookies
Ok