Nasze biuro nieruchomości powstało w 2000 roku i jest szanowanym graczem w tym sektorze nie tylko w Toruniu, ale także w jego najbliższym sąsiedztwie. Przemawia za nami doświadczenie, pasja oraz otwartość na potrzeby naszych klientów.


Od początku istnienia biura, każdy dzień stawiał przed nami wyzwania, które prowadziły do rozwoju firmy. Chcemy sprawić, żeby obrót nieruchomościami stał się dla naszych klientów przyjemnością.


Tworzyć nowe przestrzenie


Kiedy w 2000 roku, Jan Kowalski otwierał nasze biuro - przyświecał mu jeden, podstawowy cel. Tworzyć nowe lokale mieszkalne dla obywateli miasta Torunia.

Po 17 latach od powstania naszego biura nieruchomości, nasza firma znacząco poszerzyła swoją działalność. Oprócz budowania nowych domów i mieszkań na sprzedaż, świadczymy także kompleksowe usługi z zakresu doradztwa finansowego oraz pomagamy przygotować klientom ich posesje na sprzedaż. Nasi pracownicy zyskali przez lata spore doświadczenie, a przychodzący do nas w trakcie istnienia biura wspomagali je świeżym spojrzeniem oraz nowatorskimi pomysłami.

Obecnie prowadzimy naszą działalność w bezpośrednim sąsiedztwie Torunia, m.in. we Włocławku, Bydgoszczy, Ciechocinku, Tucholi. Inowrocławiu i wielu innych. Współpracujemy z czołowymi firmami budowlanymi z regionu, kancelariami notarialnymi, korporacjami oraz z osobami prywatnymi. Nasi pracownicy są cenieni przez zleceniodawców za sumienność, otwartość i przyjazne nastawienie do każdego klienta. Efektem naszej ciężkiej pracy jest Laur Konsumenta, który otrzymaliśmy w 2015 roku. Dwa lata później doceniono nas podczas targów nieruchomości w Warszawie. Wyróżnienia sprawiają nam satysfakcję, ale jednocześnie motywują do dalszego rozwoju!

Strona używa plików cookies
Ok