Poszukujesz mieszkania? Chcesz kupić dom? A może chcesz tanio przygotować posesję przed wystawieniem na sprzedaż? To i wiele więcej możesz załatwić w naszym biurze nieruchomości!Nie czekaj, już teraz odwiedź nasze biuro. Nasz zespół doświadczonych pracowników czeka na Ciebie. Dostaniesz eksperta, który osobiście przypilnuje Twojej sprawy!

Sprzedaż oraz wynajem mieszkań w Toruniu i okolicach

Poszukujesz nowego mieszkania, w którym chcesz zamieszkać z rodziną i nie wiesz jaka lokalizacja będzie najlepsza? A może szukasz małej przestrzeni dla jednej osoby? Nasze biuro nieruchomości znajdzie dla Ciebie idealne mieszkanie, niezależnie od tego czy poszukujesz drogiego apartamentu, czy niewielkiej kawalerki.

Nasi doradcy zrobią wszystko, abyś znalazł swoje miejsce, czy to będzie centrum miasta Torunia, czy miejscowości sąsiadujące z nim.

Sprzedaż domów

W naszej bogatej ofercie znajdziecie domy jednorodzinne, w których może zamieszkać młode małżeństwo z dzieckiem, ale także dużo większe nieruchomości, idealnie pasujące dla wieloletniej rodziny

Nasz indywidualny doradca przeanalizuje Twoje możliwości finansowe i znajdzie dla Ciebie wymarzony dom w Toruniu lub jego okolicach.Chcesz sprzedać nieruchomość? Nasze biuro nieruchomości przygotuje ją do tego procesu!Nasz doświadczony zespół pomoże Ci sprawić, by Twoja nieruchomość zyskała zainteresowanie wśród potencjalnych nabywców.

Przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż

Wspólnie z klientem odwiedzimy posesję i dokonamy wnikliwej analizy, na podstawie której nasze biuro nieruchomości wskaże pracownikom elementy do poprawy.

Po dokonaniu oględzin, wykonamy za Ciebie prace porządkowe, które poprawią wygląd nieruchomości, przed wystawieniem oferty sprzedaży.

Przygotujemy atrakcyjną ofertę

Specjalista od marketingu z naszego biura nieruchomości wykorzysta doświadczenie i opublikuje ofertę sprzedaży lub wynajmu na wybranych portalach.

Dzięki nam, swoje nieruchomości sprzedały lub wynajęły z korzyścią tysiące klientów. Przyjdź do naszego biura, gdzie wycenimy specjalnie dla Ciebie usługę home stagingu.Doradztwo finansoweNasze biuro nieruchomości to nie tylko budowa, sprzedaż i wynajem lokali mieszkalnych. Doświadczony pracownik nieruchomości-torun.eu oferuje analizę finansów klienta i doradztwo w kwestiach przeznaczenia ich na wejście na rynek nieruchomości.

Kredyt mieszkaniowy

Potrzebujesz pieniędzy na mieszkanie, ale nie wiesz w jaki sposób możesz uzyskać najtańszy kredyt? Skończyłeś studia na wyższej uczelni i wydaje Ci się, że z twoimi możliwościami finansowymi nie masz szans na zakup wymarzonego mieszkania? Dobrze trafiłeś! Nasze biuro nieruchomości świadczy usługi z zakresu doradztwa finansowego, więc zrobimy wszystko abyś mógł wcielić swoje plany w życie.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za udzielenie kredytu przez bank. Instytucja finansowa pokrywa nasze wynagrodzenie.

Mieszkanie dla Młodych

Co należy zrobić żeby załapać się na specjalny system rządowych dotacji, przeznaczonych dla młodych ludzi, którzy chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie?

Chcesz wiedzieć, na jakie dofinansowanie możesz liczyć? Nie jesteś pewien, czy jesteś w stanie przypilnować wszystkich formalności które trzeba ogarnąć, aby móc liczyć na dopłatę? Koniecznie zajrzyj do naszego biura nieruchomości, gdzie razem z naszym agentem przeanalizujesz swoją sytuację i pomożemy Ci przejść przez cały skomplikowany proces.

Strona używa plików cookies
Ok